Пожежна сигналізація

Системи пожежної сигналізації, установка та облуговування обладнання

 • Оповіщувачі

  Оповіщувачі

  Оповіщувачі для пожежної системи сигналізації, купити в Україні
 • Сповіщувачі

  Сповіщувачі

  Купити сповіщувачі та датчики пожежної сигналізації, Україна

Охоронно-пожежна сигналізація

З кожним роком сигналізації набирають популярності, тому що все більше українців почали приділяти увагу питанням безпеки власного життя та особистої власності.

За допомогою нашої команди Вам буде підібрана індивідуальна охоронна чи пожежна сигланізація, ціна на яку відповідатиме фінансовим можливостям.

Наш асортимент

Ми пропонуємо системи технічних засобів, що реагують на зміну параметрів повітря в приміщенні під час загорання:

 • Датчики думу, спеціальні пристрої, які здатні виявити перші ознаки появи диму;
 • Приймально - контрольна апаратура, на яку надходять сигнали тривоги датчиків;
 • Джерела безперебійного живлення, які забезпечують електроживлення системи сигналізації;
 • Блоки індикації – прилади, що служать для відображення поточної ситуації та екстрених подій.

Саме така система пристроїв по виявленню пожеж дозволяє убезпечити життя та здоров’я працівників підприємства чи зберегти власне майно.

Якщо бажаєте захистити дім не тільки від вогню, але і від зломів, то Вам потрібна комбінована охоронно-пожежна сигналізація. Їх принцип роботи аналогічний будь-якій пожежній сигналізації, оскільки вони оснащені пожежно-попереджувальними датчиками, а також датчиками руху та стеження. Такі пристрої спрацьовують миттєво, посилаючи сигнали на прилади охоронно-пожежної сигналізації, а швидко спрацьовуючи, система захисту збереже об’єкт від пошкоджень.

З розмаїттям нашої продукції Вами спочатку може бути придбана пожежна сигналізація, ціна на яку приємно здивує. А згодом цю системи Ви зможете доукомплектувати охоронними елементами. Вирішувати труднощі, які можуть виникати в цьому процесі зможете легко за допомогою консультації наших кваліфікованих працівників. Зателефонуйте і довірте нам свою безпеку!