Про нас

Інтернет магазин «Охоронні системи» був створений на основі співпраці охоронних компанія «Захист 2007» та «Охорона Плюс», які займаються наданням пультової та фізичної охорони в Полтаві та Полтавській області.

about_1

Компанія «Захист 2007» була створена в 2007 році і почала набирати обороти, в галузі фізичної охорони, буквально відразу. Надійність – козир компанії. Що стосується сторони роботодавця, то компанія не обіцяє того чого не може виконати, це стосується заробітної платні і умов праці. Плинність кадрів дуже низька, тому що прийшовши на роботу, люди залишаються задоволеними. Що стосується надання послуг, то принцип надійності є також ключовим, «Захист 2007» сумлінно виконує свою роботу. До переваг також варто віднести вигідну цінову політику, навіть одну з найкомфортніших в регіоні.

about_2

Охоронна компанія «Охорона Плюс» була створена в 2001 році в місті Полтава, займається наданням пультової охорони. Ось уже на протязі 15 років авторитет компанії лише зростає, постійно додаються нові об’єкти для охорони. Ціни за послуги являються одними з найнижчих в регіоні в даній галузі. Група реагування, у разі спрацювання сигналізації, прибуває на місце за 5-6 хвилин, що вважається хорошим показником. Компанія входить до ТОП-3 в регіоні в даній галузі.