8d4bd2df5af1bd74afd382cf53099fb5

ПКП VERSA-5 P

Ціна: 1,218.00 грн.

Приймально-контрольний прилад (ПКП) Versa-5 P є ефективною платформою для створення системи охоронно-пожежної сигналізації (ОПС) малого об'єкта, наприклад, квартири, офісу або невеликого магазину і призначений для постановки / зняття об'єкта з охорони і обробки сигналів з охоронних датчиків . Блок пістанія 1.2а.

Категорія: ПКП Satel
Порівняти

Опис товару

Мікропроцесорний ПКП Versa-5 P призначений для створення комплексної системи сигналізації невеликих об’єктів (квартири, офісу, котеджу, магазина …) з 5 вільно програмованими зонами. При необхідності, таку систему завжди можна розширити за рахунок підключення до панелі різних модулів, які дозволяють збільшити число зон ОПС до 30, а також управляти сигналізацією за допомогою радіобрелків і проксіміті-карт. Крім того, сигналізація квартири на базі Versa-5 P може працювати спільно з контролером ACU-100, через який ПКП може взаємодіяти з бездротовими охоронними датчиками, оповещателями і сповіщувачами. Наявність телефонного модуля-автодозвонщік дозволяє виконувати моніторинг системи з пульта центрального спостереження.

Створена на основі панелі Versa-5 P, сигналізація квартири здатна виконувати наступні функції: обробка сигналів, отриманих від датчиків, постановка / зняття системи ОПС на охорону, передача інформації на пульт центрального спостереження та ініціювання тривожного сповіщення при різних порушеннях охоронної системи. Використовуючи клавіатуру, підключену до системи сигналізації, з квартири можна активувати тривоги: «Напад», «Пожежа», «Допомога». Крім того, клавіатура дозволяє встановити зв’язок з комп’ютером і подати управляючі команди на електроустаткування (електромагнітні замки, кондиціонери, освітлювальні прилади і ін.).

Можливість поділу системи на 2 незалежні групи
Серед основних переваг, якими володіє сигналізація квартири на базі Versa-5 P, можна виділити можливість поділу системи ОПС на 2 незалежні групи, а також її розширення до 30 програмованих зон і 12 програмованих виходів. Крім того, така сигналізація підтримує 10 форматів передачі кодів подій, виконує сповіщення про тривоги на 8 телефонних номерів і автоматично діагностує стан встановлених в квартирі охоронних пристроїв.

Розширення системи ОПС бездротовими пристроями до 30 зон
При необхідності, сигналізація квартири може працювати спільно з бездротовими охоронними і пожежними датчиками, якщо до Versa-5 P підключити контролер ACU-100, який додає в систему 30 зон і 12 бездротових виходів. Завдяки використанню в складі сигналізації бездротових датчиків і сповіщувачів можна уникнути прокладки в квартирі додаткових проводів і встановити пристрої ОПС вже після проведення ремонту.

У разі, коли сигналізація квартири доповнюється ACU-100 і бездротовими пристроями ОПС, необхідно врахувати рекомендації фахівців Satel по установці цього устаткування якомога вище, щоб забезпечити найбільшу дальність радіозв’язку і мінімізувати ризик випадкового маскування пристроїв людьми, що знаходяться всередині квартири. Для логічного додавання в систему сигналізації бездротового устаткування і його настройки використовується програмне забезпечення DLOADX.

Програмування та управління сигналізацією за допомогою 2 типів клавіатур
Як і інші ПКП з сімейства Versa, дана панель дозволяє використовувати для настройки та індикації стану сигналізації квартири 2 типу клавіатур: світлодіодну і з ЖК-дисплеєм. При цьому світлодіодна клавіатура інформує власника квартири про стан системи сигналізації за допомогою 36 світлодіодів, а в ЖК-клавіатурі для цих цілей використовується рідкокристалічний (РК) дисплей, що відображає 2 інформаційні рядки, що містять по 16 знаків кожна. Крім того, в обох типах клавіатур передбачено звукове сповіщення про стан охоронної системи.

Використання проксіміті-карт і радіобрелків для управління Versa-5 P
Для того щоб приймально-контрольний прилад Versa-5 P і сигналізація квартири управлялися за допомогою проксіміті-карт, до ПКП можна підключити зчитувачі Satel INT-IT. Використання карток дозволяє включати і вимикати режим охорони груп системи, а також виконувати скидання тривоги. Крім того, якщо сигналізацію доповнити модулем розширення INT-RX, то її роботою можна буде управляти дистанційно, використовуючи радіобрелоки. В цьому випадку будуть доступні наступні функції: постановка квартири на охорону і зняття з охорони, розблокування затримки тривоги, сигналізація про напад, пожежна і медична тривога, а також включення і виключення електроустаткування квартири або офісу.

Локальне і дистанційне програмування ПКП Versa-5 P
Залежно від переваг фахівців, сигналізація квартири може бути запрограмована за допомогою клавіатури (локально) або з використанням персонального комп’ютера з встановленим програмним забезпеченням DLOADX (локально і дистанційно). Під час налаштування охоронної системи може виконуватися програмування наступних елементів: зони, виходи, модулі розширення сигналізації, бездротові пристрої, коди подій для моніторингу і ін. Програмування ОПС квартири з клавіатури можливо після введення певного пароля і переходу системи в сервісний режим.

Створення на базі Versa-5 P двох незалежних систем ОПС
При необхідності, сигналізація квартири може бути розділена на дві незалежні частини (групи). Наприклад, до однієї групи можна віднести шлейфи з устройствамісігналізаціі, що захищають вікна, а до іншої – з пристроями для захисту дверей і загального обсягу. Поділ охоронної системи на групи дозволяє власникові квартири ставити і знімати з охорони ту чи іншу групу пристроїв, а також призначати для різних груп власні правила роботи. Такий поділ охоронної системи виконується при її програмуванні з допомогою ПО DLOADX або клавіатури.

Захист доступу до налаштування сигналізації системою паролів і ідентифікаторів
Щоб уникнути несанкціонованих втручань в настройки системи, сигналізація квартири може бути запрограмована тільки користувачем, що має відповідний пароль. При цьому повний доступ до всіх налаштувань Versa-5 P забезпечує сервісний пароль, а пароль користувача дозволяє керувати однією або двома групами охоронних пристроїв квартири і може надавати різні повноваження. Крім того, кожному призначеному для користувача паролю можна поставити у відповідність проксіміті-карту або брелок, за допомогою яких можна управляти виходами ПКП, викликати нестандартні типи тривог в ОПС квартири і розблокувати затримку тривоги.

Захист охоронної системи квартири від саботажу
Додаткову надійність охоронної сигналізації на базі Versa-5 P забезпечує антісаботажная захист, що виконує активацію тривоги при порушенні будь-якого елементу системи сигналізації квартири, незалежно від того, поставлена ​​вона під охорону чи ні. Тривогу саботажу в ОПС можуть викликати такі події, як: відрив охоронних пристроїв від стіни або іншої монтажної поверхні, розтин корпусів будь-якого обладнання, що входить в систему, пошкодження кабелю сигналізації тощо

Властивості

Передача SMS

моніторинг SMS / GPRS

Контроль з моб.

8 номерів, 16 голосових повідомлень

Голосові повід.

голосове і SMS-оповіщення

Споживання

90 мА

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук на товар “ПКП VERSA-5 P”