172b9e30bc8a4f3e53fc5a8d22065494

ПКП Integra-24 P

Ціна: 2,581.00 грн.

Розширені приймально-контрольні прилади пропонують крім охоронних функцій можливість побудови системи домашньої автоматики і контролю доступу. Завдяки широкій гамі модулів розширення, їх можливості можуть бути підібрані під конкретні потреби, як в разі невеликих, так і розширених систем.

Категорія: ПКП Satel
Порівняти

Опис товару

Важливою перевагою приймально-контрольного приладу (ПКП) INTEGRA 24 P серед подібних пристроїв є можливість підключення його до мережі Ethernet для дистанційного моніторингу охоронно-пожежної системи (ОПВ) декількох котеджів або магазинів. Ця функція підтримується вбудовуваним в ПКП INTEGRA модулем ETHM-1 з портами RS-232 і RS-485 для підключення приладу до комп’ютера. При цьому можливо організувати дистанційне керування приймально-контрольним приладом також через мережу Інтернет за допомогою завантаженого на комп’ютер спеціалізованого ПЗ з русифікованим інтерфейсом.
ПО DLOADX для програмування і обслуговування приладів INTEGRA
Налаштовується приймально-контрольний прилад за допомогою програми DLOADX, що працює в середовищі Windows 98 / ME / 2000 / XP. Для цього DLOADX інсталюється на комп’ютері, підключеному до панелі INTEGRA через порт RS-232 або через телефонну лінію і модем. Це ПО дозволяє візуалізувати на моніторі комп’ютера поточний стан охоронно-пожежної системи, а також виводить на екран віртуальну клавіатуру для управління контрольним приладом і забезпечує зчитування журналу подій з пам’яті INTEGRA.

Властивості

Передача SMS

16 номерів

Голосові повід.

16

Ємність

7 Ач

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук на товар “ПКП Integra-24 P”