4ca04fc560348e6b94fcef39bb6eb60a

Охоронний модуль MICRA

Ціна: 4,350.00 грн.

4 програмовані зони для підключення сповіщувачів / контролю підключених пристроїв можливість вибору режиму роботи зон: цифровий (включення / вимикання) або аналоговий (по напрузі) окремий тамперний вхід 2 релейних виходу, керованих локально або дистанційно радіоприймач для підтримки до 8 брелоків P-2 / P -4 / T-1 / T-2 / T-4 моніторинг GPRS / SMS оповіщення про обраних події за допомогою SMS або CLIP автоматичне перемикання на SMS-канал в разі проблем з передачею GPRS оповіщення SMS / CLIP можливість прослуховування об'єкта після підключення мікрофона з допомогою телефонного дзвінка можливість локального (порт RS-232) або дистанційного (GPRS)

Категорія: ПКП Satel
Порівняти

Опис товару

Система MICRA була спроектована для захисту об’єктів невеликих розмірів таких, як: невеликі магазини, дачі, гаражі або майстерні. Однак можливості застосування охоронного модуля MICRA цим не обмежуються. Завдяки компактній конструкції він може, в разі необхідності, використовуватися для організації тимчасової охорони об’єктів, тому його з успіхом можна застосовувати, наприклад, для захисту будівельних майданчиків.
Бездротові магнітоконтактні і ПІК-сповіщувачі забезпечать оптимальний рівень безпеки, a підтримка бездротових димо-теплових сповіщувачів модулем дозволить обладнати систему додаткової пожежної захистом. Інтуїтивне і просте управління системою охоронної сигналізації здійснюється за допомогою радіобрелків, бездротової клавіатури або мобільного телефону (додаток MICRA CONTROL). Додатково завдяки аналоговим входам модуль MICRA може контролювати, підключені до нього, пристрої, інформуючи про перевищення критичних параметрів таких, як, наприклад, температура або тиск. Налаштування модуля MICRA не є складною і не вимагає великого досвіду, як у випадку програмування розширених приймально-контрольних приладів. Для того щоб здійснити настройку модуля, необхідно підключити його відповідним кабелем до комп’ютера і запустити, призначене для цього, безкоштовний додаток. Модуль MICRA обладнаний комунікатором GSM / GPRS, за допомогою якого можна не тільки здійснювати SMS-оповіщення про події, а й передавати інформацію на ПЦС, що займається централізованою охороною. Можливим є також віддалене SMS-управління системою, завдяки якому можна не тільки ставити і знімати її з охорони, але і управляти, наприклад, освітленням перед будинком або воротами або воротами. Модуль MICRA, як і інші пристрої компанії SATEL, відрізняється високою якістю і продуманими технічними рішеннями. Це є не тільки гарантією безаварійної експлуатації, але і надійного рівня захисту.

Властивості

Вихід

2 виходи, керованих локально або дистанційно

Передача SMS

оповіщення SMS / CLIP

Контроль з моб.

моніторинг GPRS / SMS

Голосові повід.

прослуховування об’єкта за допомогою телефонного дзвінка

Живлення

18 В (±10%)

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук на товар “Охоронний модуль MICRA”