скачанные файлы

Датчик SRР 600

Ціна: 310.00 грн.

Кут 105 °. дальність 18 м (30 м). пам’ять тривог

Категорія: Датчики руху
Порівняти

Опис товару

Пасивний ІЧ-сповіщувач Crow SRP-600
Відмінною особливістю сповіщувача SRP 600, як і сповіщувача SRP 100, є наявність у ньому унікальної сферичної лінзи підвищеної твердості і дзеркала, що усуває “мертву зону” під ним.
Лінза забезпечена LP-фільтром для кращого захисту від впливу на роботу сповіщувача променів світла видимого діапазону. Детектор робить аналіз умов зовнішнього навколишнього середовища у всьому діапазоні частот випромінювання рухомих об’єктів. Це дає можливість надійно розпізнати рух людини і звести до мінімуму можливість виникнення помилкових тривог.
Ще однією особливістю сповіщувача SRP 600 є наявність у ньому функції пам’яті тривожного стану. Для скидання пам’яті тривог в ньому передбачений додатковий вхід.
Сповіщувач поставляється в двох варіантах з ширококутного або длиннофокусной лінзами. Для виробничих приміщень здійснюється поставка сповіщувачів з лінзами чорного кольору.
Максимальна довжина області детектування при наявності ширококутної лінзи досягає 18 м, при куті 105 °. Для длиннофокусной лінзи вона становить 30 м.
У датчику SRP-600 передбачені:
-зміна режиму підрахунку імпульсів піро-елемента;
-регулювання чутливості;
-схема автоматичної температурної компенсації;
-калібрування приладу з урахуванням монтажної висоти в межах від 1,5 до 3,6 м.

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук на товар “Датчик SRР 600”