zk-fingerprint-recognition-access-control

Біометричний зчитувач IN01-A

Ціна: 7,018.00 грн.

Кількість відбитків 3000 Кількість записів 100000 Кількість безконтактних карт 10000 Сенсор ZK оптичний Версія алгоритму ZK Finger v10.0 Вбудований RFID рідер 125kHz RFID Em-Marine Інтерфейси зв’язку RS485, TCP / IP, USB-host Опціонально WiFi, GPRS Порт Wiegand Вхід і Вихід

Категорія: Біометричні термінали контролю доступу та обліку робочого часу
Порівняти

Опис товару

Робота приладу відбувається наступним чином: до сканера співробітник прикладає палець або набирає на клавіатурі персональний код. Пристрій оснащений світловий, візуальної і звуковою індикацією. Якщо ідентифікація пройшла успішно, на приладі спалахує зелена світлодіодна лампа, відображається ім’я та ID номер користувача, а також дані дії супроводжуються звуковим сповіщенням. Пристрій фіксує і зберігає час ідентифікації користувача. У разі якщо аутентифікація не пройдена загоряється червоне світло, що супроводжується відповідним звуковим сигналом.
Термінал може здійснювати облік робочого часу автономно або підключатися через Ethernet-кабель і передавати дані на сервер системи протягом декількох секунд. У разі автономної роботи дані переносяться за допомогою USB-накопичувачів.
Внутрішня пам’ять пристрою дозволяє зберігати 100 000 записів реєстрації, моделей пальців – 3 000. Як правило, кількість реєстрування зареєстрованих пальців кожного співробітника – два, з яких перший – основний, а другий призначений для випадків, якщо пошкоджений основний палець. Забезпечити достовірний облік робочого часу уникнути помилок дозволяє якісний шаблон, отриманий в результаті сканування одного пальця три рази в процесі реєстрації. Якщо пам’ять термінала переповниться, він стане видавати попереджуючий сигнал.
ZKTeco IN01-A відрізняється легкістю монтажу і настроювання. Пристрій кріплять на стіні за допомогою настановної пластини, яка передбачена в комплекті. Висота монтажу становить близько 1, 5 метра. Після установки настроюється час і зв’язок з ПК, здійснюється реєстрація користувачів. Інтуїтивно-зрозуміле меню спрощує виконання налаштувань. Пристрій підтримує кілька мов. Опціонально доступні також бездротові інтерфейси по WiFi і через GPRS.
Термінал IN01-A можна використовувати не тільки для того, щоб вести облік робочого часу, але й для здійснення контролю доступу. У разі відключення електрики пристрій чотири години зможе безперервно працювати за допомогою резервного вбудованого акумулятора. Пристрій можна експлуатувати при температурах від 0 до 45 градусів.

Властивості

Монітор

3 дюйма кольоровий TFT

Кріплення

настінне

Пам'ять

3000 відбитків, 100000 записів, 10000 карт

Живлення

12В DC 500 мА

Діапаз. темпер.

0-45°C

Габарити (Д*Ш*В)

210*157*50

Огляди

Відгуки відсутні.

Будьте першим, хто залишив відгук на товар “Біометричний зчитувач IN01-A”