Опубліковано:

Відеонагляд – сучасна система захисту чи дорога іграшка?

Відеонагляд сьогодні нікого не здивує, сучасні системи захисту надзвичайно популярні сьогодні. Звичайно, ними вже нікого не здивуєш. Є безліч варіантів захистити свій дім, наприклад найняти охоронця на пів ставки, але звичайно легше і надійніше встановити систему захисту, яку назвали вище, адже вона ніколи не спить!

Сьогодні хочемо оцінини систему відеонагляду у порівнянні з усіма іншими, її переваги та недостатки. Ця стаття буде цікава тим людям, які вже задумуються над своєю безпекою і стоять на порозі вибору.

Отож, як Ви могли помітити, безліч будинків, банків, офіційних установ уже давно обладнані різноманітними камернами, які мов в фільмі блимають, повертаються і невпинно роблять свою роботу. На насправді камери на фасадах будинків це лише вершина айсбергу. Далі за нею схована ціла система з різноманітних датчиків, кабелів і т.д. Для чого це все призначено, читайте далі.

Отож, якщо оцінити загалом, з чого складається система захисту, ми виділимо кілька основних пунктів:

  • Відеокамери;
  • Відеореєстратори;
  • Лінійне обладнання;
  • Кабелі.

Це головні кити, на яких тримається вся система відеонагляду. Для чого потрібен кожен з них, читаємо далі.

 

Відеокамери

Найпомітніший елемент системи і водночас один з найпотрібніших. Вони бувають найрізноманітніших типів – від муляжів, до дійсно якісних представників електронної індустрії. За функціоналом та можливостями, вони поділяються на безліч видів. Бувають як рухомі так і стаціонарні, для дальної чи макрозйомки і т.д. При виборі відеокамери радили б Вам не скупитись, адже від якісної зйомки камери, залежить чи допоможе вона вам при виникненні критичної ситуації. В першу чергу слід звернути увагу на розширення зйомки.

камера для відеонагляду

Наприклад камера Hikvision DS-2CC11D3S-IR веде зйомку в форматі FULL HD з розширенням (1920 x 1080), що допомагає надзвичайно якісно передати картинку. Це один з кращих зразків камер, тому на неї потрібно рівнятись.

 

Відеореєстратори

 

Відеореєстратори також не пасуть задніх у плані важливості. Вони допомагають в реальному часі обробляти а також зберігати відео. Звичайно, може здатись що не важливо, який у Вас реєстратор, адже він всього лиш зберігає дані. Насправді все не так просто. Вони виконують цілий спектр функціональних задач, наприклад від кількості IP – портів залежить кількість камер, які можна підєднати до відеореєстратора, а від кількості памяті залежить тривалість зйомки.

відеореєстратор для відеонагляду

Відеореєстратор Dahua DVR0804LE-A один з найоптимальніших варіантів представлених у інтернет-магазині Zahist.net. Отримувати відеозображення він може одразу з 8 камер одночасно, також можливий запис аудіозапису. Не маловажливим є той факт, що даний відеореєстратор проводить стиснення та архівування даних, що допоможе максимально довго проводити запис.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *