Опубліковано:

Встановлення системи відео-нагляду – а я справлюсь один?

Готові комплекти систем відео нагляду – вирішення Ваших проблем

 

Купити готові комплекти систем відео нагляду – це те, що може допомогти вирішити проблеми, в які в принципі не потрібно влазити. Ми поспілкувались з однією з фірм, котра займається встановленням систем відео нагляду в Полтаві – Zahist.net. Її спеціалісти розповіли наступне:

“ – Більшість потенційних клієнтів, котрі планують встановлювати системи відео нагляду йдуть наступним чином:

  1. Вирішують встановити відеонагляд;
  2. Шукають інформацію в інтернеті;
  3. Йдуть у місцеву охоронну фірму на консультацію;
  4. Починають по частинках скуповувати аппаратуру, щоб зібрати комплект;
  5. Застрягають на половині дороги, адже бракує знать у даній сфері;
  6. Попадають на гроші, після цього звертаються до професіоналів.

Ні, ми не пророки, багаторічна практика та досвід показує, що 80% людей поступає саме так. Зверніть увагу, мова зараз йде про приватний сектор, будинки. Ну і звичайно так поступає менш забезпечений клас клієнтів, адже заможні, навіть не вникають в нюанси. Причина всьому –  елементарне бажання зекономити. Але насправді це пастка.”

комплектуючі сигналізації

фото 1: комплектуючі пульта сигналізації

Якщо не довіряти порадам цього інтернет-магазину (адже одразу складається враження, що тобі хочуть щось продати), то варто довіритись здоровому глузду. Уявіть собі – є людина котра кожен день займається одним видом діяльності. Вона вчиться, набирається досвіду, працює над власними помилками. А тепер оцініть себе. Насправді Ви можете бути професіоналом в інших сферах, але  про  нюанси встановлення камер відео нагляду дізнались рівно тоді, коли вирішили зробити життя безпечнішим. В результаті через брак досвіду, рядові клієнти втрачають час та гроші. Як говориться у відомій приказці – кожен повинен займатись своєю справою!

 

Помилки які найчастіше роблять люди, котрі хочуть зекономити

 

Перша найпоширеніша помилка – це нерозуміння всієї суті і складності встановлення відео нагляду для дому. Це Вам не налаштувати телевізор. Зазвичай такі системи, це складний комплекс взаємопов’язаної структури, а ще трудомісткий процес її встановлення.

По-друге, потрібно взагалі розуміти які прилади найбільш гармонічно працюватимуть між собою, адже найдешевше працює зазвичай найгірше. А якщо такого найдешевшого цілий комплект? Для цього у відповідних фірмах і надають консультації, та разом з власником дому, обирають найоптимальніший варіант. Але до цього етапу треба ще дійти, адже є цілий список деталей, які потрібно купити. Камера, яку ми бачимо в першу чергу, це лише вершина айсберга.

схема розстановки камер
                                                           фото 2: схема системи відеонагляду

 

А ще планування розміщення камер. Зазвичай після цього етапу у авантюристів з’являється безліч мертвих зон, якими вдало користуються зловмисники. (Мертва зона – частина території, яка не знаходиться в полі зору обєктиву камери).

Також не слід забувати про сервісне обслуговування. Зазвичай ним займаються фірми, які встановлюють систему, адже вони досконало знають усі нюанси та особливості об’єкту.

Якщо розбирати це питання більш глибоко, то є дуже багато деталей на які варто звернути увагу, тому подумайте добре чи варто витрачати нерви та час на справу, якою ви в майбутньому не будете займатись. Звернувшись до спеціалістів, які займаються системами відео нагляду, ви не лише збережете час, але й не так уже й багато заплатите за встановлення, левова частка піде на оплату відповідної апаратури.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *