Опубліковано:

Ваш будинок дійсно ваша фортеця? Або навіщо потрібна охоронна сигналізація.

about_1

Люди часто задаються питанням, як краще захистити своє майно від злодіїв. Хтось купує супер надійні замки, хтось замовляє броньовані двері і думає, що захистився. Так, вони захищають ваше житло, але з іншого боку і притягують ще більш професійних злодіїв, які в наш час вже навчилися швидко відкривати і такі двері. Тому найнадійнішим захистом стане охоронна сигналізація, про різновиди якої ми вам розповімо.

Автономна охоронна сигналізація.

Одна з найстаріших охоронних сигналізацій, і вважається однією з самих не надійних. Оскільки суть захисту полягає в тому, що сигналізація спрацьовує лише тоді, коли злодій уже увірвався в вашу квартиру або будинок, і лише тоді оповіщувач подає сигнал тривоги. Це може налякати тільки недосвідченого злодія. І якщо злодій не буде звертати уваги на звуковий сигнал, або його зламає, то він встигне винести цінні речі з вашого житла.

Автоматичний дозвон охоронної сигналізації Такий тип охоронної сигналізації вже більш надійний і дієвий. Вона, на відміну від попередньої сигналізації, посилає сигнал тривоги власнику квартири і подає сильний звуковий сигнал. З одного боку злодія глушить звук, а з іншого боку – ви, або наряд групи швидкого реагування.

Пультова охоронна сигналізація.  Така охоронна сигналізація вважається найбільш надійною в своєму роді. Звичайно і ціна відповідна. Коли злодій проникає в вашу квартиру, вона автоматично сповіщає вас і охоронну службу, з якої у вас підписаний контракт. Залежно від обраних налаштувань, може включати звуковий сигнал, а може і не включати, щоб не злякати злодія і зловити його на гарячому. Кожна така сигналізація є запароленою. А пароль знаєте тільки ви і члени вашої сім’ї. Плюсом такої сигналізації є те, що вона також реагує на різні дії щодо зламування. Якщо злодій захоче перерізати якийсь дротик, або відключити її від телефонної лінії, вона також передасть сигнал тривоги.

Сучасні охоронні сигналізації оснащені GSM модулями, або можуть бути з’єднані до мережі інтернет, що дозволяє передати сигнал тривоги і зреагувати ще швидше. Ще одним плюсом охоронної сигналізації є те, що вона легко співпрацює з іншими системами безпеки, такими як відеоспостереження. Якщо система зреагувала на злом, вона може автоматично включити відеокамеру, і ви будете мати відео доказ проти злодія в суді.

Прилади й датчики охоронної сигналізації.  Щоб надійно захистити свію оселю охоронною сигналізацією, вам знадобляться додаткові технічні оснащення для неї, такі як телефонна лінія або мережа інтернет. Також, для більшої надійності варто купити охоронну сигналізацію з хорошим акумулятором, щоб вона працювала і тоді, коли злочинці вирішать знеструмити ваш будинок. Також, щоб не було видно зайвих проводів, і сама сигналізація була незамінною для злодія, варто замовити охоронну сигналізацію з GSM модулем і радіо датчиками.
Самі датчики бувають декількох видів: руху, комбіновані, магнітні, розбиття скла, і т.д. Головне запам’ятайте, що на безпеці не варто економити, тому радимо вам захищати свій будинок найсучаснішими системами охоронної сигналізації, відеоспостереження і пожежогасіння.

Все це обладнання можна придбати в нашому магазині: http://zahist.net/

Ми подбаємопро вашу безпеку!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *